Menu
Your Cart

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Privātuma politika

Piegāde

Sūtījuma maksas izmaiņas

Mūsu mājas lapa izmanto ļoti sarežģītu sistēmu jūsu tiešā pirkuma piegādes izmaksām (izmērs, svars, preces tips), tāpēc lūdzam ievadīt piegādes adresi precīzi. Cena, ko jūs redzat pie maksājuma apstiprināšanas būs cena, kas jums jāapmaksā par piegādi. Tā kā mūsu mājas lapā var iegādāties dažādas preces, kas pārvadājumos traktējamas kā bīstamās kravas, dažreiz lapa var sarēķināt nepareizi transporta izdevumus. Šajā gadījumā mēs ar jums sakontaktēsimies.


Piegādes laiks Baltijas valstīs 

Mazās vienības mēs sūtam ar ātro kurjeru, kas aizņem 1 dienu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. 3-5 Rietumeiropas valstīs un 10-14 dienas valstīs, kas ir ārpus Eiropas kontinenta. Piegādes laiks atļauj mums nosūtīt preces 28 dienu laikā uz visām internacionālām vietām.


Pasūtījuma saņemšana OMNVIA pakomātā

Pasūtījuma veicējs veicot pasūtījumu norāda mobilā telefona numuru, kas var saņemt sms īsziņas.Ja preci norādat - saņemt OMNIVA pakomātā, tad pasūtītā prece jāizņem 7 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma brīža. Ja prece netiek izņemta laikā, tad lūdzam sazināties ar mums 5 darba dienu laikā.

Ja pasūtījuma veicējs nav norādījis pie pasūtījuma veikšanas komentāros kādu konkrētu pakomāta atrašanās vietu, prece tiks piegādāta pēc pasūtījuma veicēja norādītās tuvākās pilsētas OMNIVA pakomātā.


OMNIVA pakomātu atrašanās vietasPiegāde

Piegāde

Atslēgvārdi: