Menu
Your Cart

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Privātuma politika

stikla šķiedras iekārta

Paceļot latiņu augstas veiktspējas FRP iekārtu ražošanā, inženieri ir radījuši GRACO FRP dozatoru sistēmu, kas ir tehnoloģiski advancēta, izturīga, ilgi kalpojoša un par pieejamu cenu. Kā jau zināt, nepietiekami daudz katalizatora sveķos laminātā var radīt slapjos punktus, kas tā rezultātā ilgāk žūst un ietekmē detaļas kvalitāti. Ar GRACO FRP dozatoriem, Jums tiek nodrošināts konsekvents ātrums ar konsekventu žūšanu - kā rezultātā paaugstinās darba ātrums un kvalitāte.

Priekšrocības

  • Ātri uzstādāms, prasa mazāk nekā 1 minūti, lai iestatītu.
  • Ietaupa enerģiju, ierobežojot maisītāju ātruma pārsniegšanu.
  • Novērš motoru ātruma pārsniegšanu, kas pagarina iekārtas mūžu.

Vairāk informācijas zvanot pa tālruni +371 29112229, vai sūtītet pieprasījumu e-pastā: info@chemify.com

stikla šķiedras iekārta

sveķu pūsšanas iekārta

Iekārtas | COMPOSITE24

Model: GRACO-FRP
Paceļot latiņu augstas veiktspējas FRP iekārtu ražošanā, inženieri ir radījuši, ar industriju-sertificētām GRACO detaļām, GRACO FRP dozatoru un RS uzklāšanas pistolēm, sistēmu, kas ir tehnoloģiski advancēta, izturīga, ilgi kalpojoša un par pieejamu cenu. Kā jau zināt, nepietiekami daudz katalizatora..
10,285.00€
Bez nodokļa:8,500.00€
Model: FRP-GEL
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com..
8,712.00€
Bez nodokļa:7,200.00€
Model: GRACO-RTM
Glascraft RTM, jeb Resin Transfer Molding ir slēgtas formas sveķu pārvietošanas process. Detaļas ražo injicējot poliestera un vinilestera sveķu sistēmas aizvērtās formās, kas satur stikla šķiedras, oglekļa šķiedras un citus audumus.Lai kāds būtu jūsu ražošanas process RTM, vieglais RTM, vak..
16,940.00€
Bez nodokļa:14,000.00€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)