Menu
Your Cart

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Privātuma politika

Par mums

"Kompozītmateriāli" SIA uzņēmums ir izveidots 2013. gadā un šobrīd esam izauguši kā lielākie kompozītmateriālu tirgotāji Baltijas un Skandināvijas valstīs. Mūsu izaugsmes priekšnosacījums - mērķtiecīgi palīdzēt ar tehnisko atbalstu mūsu gala patērētājam efektīvu produktu izvēlē un iecerētā produkta ražošanā.

Mūsu uzņēmumam ir divas struktūras - korporatīvā struktūra un mazumtirdzniecības struktūra. Esam palīdzējuši mazumtirdzniecības klientiem izstrādāt produktus ar mūsu tehnoloģiskajiem risinājumiem un ieteikumiem, tādējādi palīdzot mūsu klientu uzņēmumiem kļūt konkurētspējīgiem ārvalstu eksporta tirgos.

Piemērota lokācija Rīgā ļauj mums sasniegt klientus un piegādāt preces Baltijas valstīs vienas dienas laikā, savukārt Skandināvijā - 3 dienu laikā.

Mūsu profesionālā komanda vienmēr atbalstīs Jūsu lielos un mazos projektus, daloties savā pieredzē un piedāvājot savu palīdzību un efektīvākos risinājumus Jūsu ieceru īstenošanai.

Iepērcieties pie mums un saņemiet kvalitatīvu produkciju un pēcpārdošanas servisu!


Par mums

Par mums COMPOSITE24