Menu
Your Cart

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Privātuma politika

Par mums

"Kompozītmateriāli" SIA uzņēmums ir izveidots 2013. gadā un šobrīd esam izauguši kā lielākie kompozītmateriālu tirgotāji baltijas un skandināvijas valstīs. Mūsu izaugsmes priekšnosacījums - mērķtiecīgi palīdzēt ar nepārspējamu tehnisko atbalstu mūsu gala patērētājam efektīvu produktu izvēlē, iecerētā produkta ražošanai.

Mūsu uzņēmumam ir divas struktūras - Korporatīvā struktūra un mazumtirdzniecības struktūra. Ar mūsu starpniecību esam palīdzējuši esošajiem mazumtirdzniecības klientiem izstrādāt produktus ar mūsu tehnoloģiju ieteikumiem un jau šodien tie ir konkurētspējīgi uzņēmumi, kas eksportē preces ārvalstu tirgos.

Izcilā lokācija Rīgā, ļauj mums sasniegt klientus un eksportēt preces Baltijas valstīs vienas dienas laikā un Skandināvijā 3 dienu laikā.

Mūsu profesionālā komanda vienmēr atbalstīs Jūsu lielos un mazos projektus, daloties savā pieredzē un piedāvājot savu palīdzību un efektīgākos risinājumus Jūsu ieceru piepildei. Iepērcieties pie mums un saņemiet kvalitatīvu produkciju!


Par mums

Par mums

Atslēgvārdi: