Menu
Your Cart

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Privātuma politika

Oglekļa sķiedra twill 160g/m2

Oglekļa sķiedra twill 160g/m2

Oglekļa šķiedras audums, jeb tautā sauktais - karbons ir materiāls veidots no oglekļa šķiedras un tiek izmantots kompozītmateriālu konstrukciju kā kuģu, jahtu, lidmašīnu, auto/moto detaļu, sporta inventāra u.c. ražošanā. Oglekļa audums izceļas ar augsto izturību, stingrību, zemo svaru, augstu ķīmisko izturību, augstu temperatūras noturību ar zemu izplešanos. Visbiežāk tiek izmantots detaļās, kur ir nepieciešama liela strukturālā stiprība ar minimālu svaru.
Šis rullis ir 1 m (39 collu) plats un audums tiek pārdots par lineāro metru. Norādīta vienības cena ir 1 lineārais metrs, bet apjoma atlaides automātiski tiek piemērotas lielākiem auduma daudzumiem.
Platums: 1000mm
Cena noradīta par 1m2
Svars: 160g/m2
Produkta apraksts
Svars 160 g/m2 austa oglekļa šķiedra, kas ir austs no 3k šķiedras. Piemērots lietošanā, piemēram, kosmosa, radiovadāmiem modeļiem (jo īpaši lidmašīnas un helikopteri), bezpilota lidaparāti, laivām jahtām un velosipēdu rāmju remontam utt. Ir piemērots ļoti mazam vai detalizētam darbam, piemēram, elektronisko ierīču (iPod, iPhone, PDA uc) vai oglekļa šķiedru juvelierizstrādājumu veidošanai.
Izmantošana un piemērotība
Šis audums ir piemērots infūzijas sistēmās kā arī ar roku ieklāšanas sistēmām. Lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju, tas jālieto ar piemērotu epoksīdsveķu sistēmu, bet tas ir arī saderīgs ar poliestera un vinilestera sveķiem.


  • Pieejamība: Pieejams
  • Modelis: CTWIL163
  • Svars: 0.30
  • SKU: CTWILL163
23,60€
Bez nodokļa: 19,50€
3 vai vairāk 19,11€
10 vai vairāk 18,04€

Oglekļa sķiedra

Oglekļa sķiedra twill