Menu
Your Cart

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Privātuma politika

Ziemas epoksīda sveķi 1,33 kg

Ziemas epoksīda sveķi 1,33 kg

Ziemas epoksīda sveķi zemas temperatūras apstākļiem. Sveķi cietē no +5 °C, un mitrā vidē.

Sveķi formulēti stikla šķiedras, oglekļa škiedras, kevlāra un citu laminātu izstrādei, sastāva izstrādei ar pildvielām, betona impregnācijai, pildvielu tipa epoksīdu grīdu izstrādei, koka, akmens, dzelzs u.c. materiālu līmēšanai.

Šie epoksīda sveķi ir formulēti roku uzklāšanas metodei. Pēc audumu samitrināsanas ieteicams detaļu vakuumēt, lai izspiestu laminātā esošo gaisu. Sveķi ir formulēti istabas temperatūras līmēšanai un līmēšanai paaugstinātā temperatūrā. Šī ir zemas viskozitātes epoksīda sveķu sistēma, kas ir piemērota kompozītmateriālu detaļu ražošanai no stikla šķiedras, oglekļa šķiedras, aramīda šķiedras un citiem audumiem, kas ir radīti ar augstām stiprības īpašībām.  

·         Krāsa: dzeltenīgs šķidrums

·         Cietē sākot no +5°C un mitrā vidē

·         Lai iegūtu izcilas īpašības vēlama detaļas pēckarsēšana temperatūrā 60-80°C, 3-4 stundas.

Iepakojums satur 1 kg sveķi + 330 g cietinātāja

  • Pieejamība: Pieejams
  • Modelis: WINTER-EPOXY
  • Svars: 1.40
16,94€
Bez nodokļa: 14,00€
5 vai vairāk 16,34€
10 vai vairāk 15,73€
15 vai vairāk 14,76€

Epoksīda sveķis zemai temperatūrai

Epoksīda sveķi