Uzņēmumiem

Nepiesātināti poliestera sveķi

 Augstākās kvalitātes nepiesātina'tie poliestera sveķi, kuru ražošanas pieredze ir vairāk par pus gadsimtu sena. Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 300 dažādi nepiesātinātie poliestera sveķi formulēti tieši jūsu industrijai.

More info


Piesātināti poliestera sveķi

Visbiežāk lietotie piesātinātie poliestera sveķi ir hidroksilgrupas saturošie sveķi. Piesātinātie poliestera sveķi, kas satur termināla hidroksilgrupas, visbiežāk tiek izmantoti pārklājumu ražošanā. Karboksilskābes poliestera sveķus galvenokārt izmanto pulvera pārklājumu ražošanā, tos sajaucot ar epoksīdsveķiem.

More info

Epoksīda sveķi

Mūsu klāstā ir vairāk kā 100 dažādas epoksīda sveķu sistēmas, kuras ir ražotas vairāk kā 50 gadus. Sadarbībā ar R&D labaratorijām un institūtu grupām mēs konsekventi palielinam epoksīda sveķu formulējumus, pielāgojot tos ražošanas un industrijas vajadzībām.

More info

Fenol-formaldehīda sveķi

Vieni no vecākajiem izejmateriāliem, kurus izmanto lai ražotu plastikas. To atslēgas īpašības ir augstā izturība, stiprība, neliela aizsardzība pret uguni un organiskajiem šķidrumiem. 

More info

Gelkouti

Ar jaunāko tehnoloģiju iespējām radītie augstākās kvalitātes gelkoutu pārklājumu sistēmas, kuri ir ļoti plaši pieprasīti, lai ražotu krāsainus un caurspīdīgus aizsargpārklājumus, kuri visbiežāk ir bāzēti uz nepiesātinātiem poliestera un vinilestera sveķiem.

More info

Topkouti

Augstas kvalitātes tokouti - pārklājumiem stiklaplasta struktūrām un lai ražotu citus polyestera sveķu pārklājumus āra vidē. Tokpoti produktam dod estētisku izskatu un aizsargā to no vides vaktoriem (mehāniskiem bojājumiem, laika apstākļi, uguns utml.)  

More info

Cietinātāji

The Mūsu produkcijā ir pieejami cietinātāji lielākoties izmantojami epoksīda sveķu sistēmām. Mūsu produkcijā ir pieejami arī LUPEROX cietinātāji poliesteru un vinilesteru sveķu sistēmām.

More info

Polioli

Polioli, kurus izmanto, lai ražotu poliuretāna produktus ar dažādām viskozitātēm, fiziskajiem un ķīmiskajiem parametriem, Poliolus izmanto, lai ražotu stingrus produktus kā poliuretāna putas un poliuretāna līmes.

More info

Uzņēmumiem

Uzņēmumiem

uzņēmumiem