Menu
Your Cart

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat šai Privātuma politikai. Ja nepiekrītat šai politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām. Privātuma politika

Uzņēmumiem


Nepiesātināti poliestera sveķi

 Augstākās kvalitātes nepiesātina'tie poliestera sveķi, kuru ražošanas pieredze ir vairāk par pus gadsimtu sena. Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 300 dažādi nepiesātinātie poliestera sveķi formulēti tieši jūsu industrijai.


Piesātināti poliestera sveķi

Visbiežāk lietotie piesātinātie poliestera sveķi ir hidroksilgrupas saturošie sveķi. Piesātinātie poliestera sveķi, kas satur termināla hidroksilgrupas, visbiežāk tiek izmantoti pārklājumu ražošanā. Karboksilskābes poliestera sveķus galvenokārt izmanto pulvera pārklājumu ražošanā, tos sajaucot ar epoksīdsveķiem.

 Epoksīda sveķi

Mūsu klāstā ir vairāk kā 100 dažādas epoksīda sveķu sistēmas, kuras ir ražotas vairāk kā 50 gadus. Sadarbībā ar R&D labaratorijām un institūtu grupām mēs konsekventi palielinam epoksīda sveķu formulējumus, pielāgojot tos ražošanas un industrijas vajadzībām.Fenol-formaldehīda sveķi

Vieni no vecākajiem izejmateriāliem, kurus izmanto lai ražotu plastikas. To atslēgas īpašības ir augstā izturība, stiprība, neliela aizsardzība pret uguni un organiskajiem šķidrumiem. Gelkouti

Ar jaunāko tehnoloģiju iespējām radītie augstākās kvalitātes gelkoutu pārklājumu sistēmas, kuri ir ļoti plaši pieprasīti, lai ražotu krāsainus un caurspīdīgus aizsargpārklājumus, kuri visbiežāk ir bāzēti uz nepiesātinātiem poliestera un vinilestera sveķiem.


Topkouti

Augstas kvalitātes tokouti - pārklājumiem stiklaplasta struktūrām un lai ražotu citus polyestera sveķu pārklājumus āra vidē. Tokpoti produktam dod estētisku izskatu un aizsargā to no vides vaktoriem (mehāniskiem bojājumiem, laika apstākļi, uguns utml.)  

Cietinātāji

The Mūsu produkcijā ir pieejami cietinātāji lielākoties izmantojami epoksīda sveķu sistēmām. Mūsu produkcijā ir pieejami arī LUPEROX cietinātāji poliesteru un vinilesteru sveķu sistēmām.

Polioli

Polioli, kurus izmanto, lai ražotu poliuretāna produktus ar dažādām viskozitātēm, fiziskajiem un ķīmiskajiem parametriem, Poliolus izmanto, lai ražotu stingrus produktus kā poliuretāna putas un poliuretāna līmes.

Uzņēmumiem

Uzņēmumiem

Atslēgvārdi: