SIA “Kompozītmateriāli” apņemas aizsargāt katra indivīda privātumu, kurš izmanto mūsu pakalpojumus, apmeklē mūsu mājaslapu un sazinās ar mums.

Mūsu privātuma politika palīdzēs jums izprast, kādu informāciju SIA “Kompozītmateriāli” apkopos un kādos veidos šī informācija tiks izmantota.

Mēs apkoposim un apstrādāsim jūsu personisko informāciju saskaņā ar Eiropas savienības fizisko personu datu aizsardzības likumu un citu saistošo aktuālo likumdošanu.

 

Dati, kas savākti, pamatojoties uz piekrišanu

Pēc jūsu pieprasījuma un piekrišanas mēs apkopojam šādus datus, lai sniegtu jums pakalpojumus. Jūsu dati netiek izmantoti citiem mērķiem un netiek kopīgoti ar trešajām pusēm. Tas tiek noņemts pēc jūsu piekrišanas atsaukšanas vai pieprasījuma pārtraukt šo pakalpojumu darbību.


Lai izpildītu Jūsu pasūtīto preču piegādi, mēs apstrādājam:


Komentāri

Vārds, e-pasta adrese, komentāra saturs: šie dati tiek apkopoti, kad atstājat komentāru, un tiek parādīti Vietnē.

Ja jūs atstājat komentāru vietnē, jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāta arī sīkfailos. Tie ir jūsu ērtībai, lai, atstājot vēl vienu komentāru, vairs nebūtu jāaizpilda sava informācija. Šīs sīkdatnes tiks saglabātas jūsu datorā, līdz jūs tās izdzēsīsit.

 

IP un pārlūka lietotāja aģenta virkne: šie dati tiek apkopoti, kad atstājat komentāru.

Saglabāšanas periods: iepriekš minētie dati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt visus papildu komentārus, nevis turēt tos moderācijas rindā.

 

Kā mēs apkopojam un lietojam personisko informāciju 

Mēs apkopojam jūsu personisko informāciju (vārds, e-pasta adrese, komentāra saturs) tikai tādos gadījumos, ja esat apzināti snieguši mums šādu informāciju, piemēram:

   •           Ja jūs pasūtat preci mūsu interneta veikalā

   •           Piedalāties mājaslapā reklamētajās balvu izcīņās un konkursos

   •           Ja aizpildāt jebkādu citu informācijas pieprasījumu mūsu mājaslapā

 

Informācijas sniegšana trešajām pusēm 

Ar šo mēs apņemamies neatklāt nekādu personisko informāciju, kas saņemta, apmeklējot mūsu tīmekļvietni, izņemot likumā noteiktajos gadījumos. Mēs varam izmantot iegūto informāciju, lai paziņotu jums par jauniem produktiem, īpašiem piedāvājumiem, nozīmīgām izmaiņām mājaslapā vai citiem mārketinga mērķiem, kuri varētu jūs interesēt.

 

Jūsu personiskās informācijas izmantošana 

Ja sniegsiet mums savu personisko informāciju, mēs to varam saglabāt un izmantot šādiem mērķiem:

   •           Glabāt un apstrādāt informāciju, lai labāk izprastu jūsu vajadzības un to, kādos veidos varam uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti;

   •           Lietot jūsu e-pasta adresi vai mobilā tālruņa numuru, lai nosūtītu informāciju par jaunajiem produktiem, īpašiem piedāvājumiem. Ja gadījumā nevēlaties saņemt šādu informāciju, informējiet mūs par to nosūtot e-pastu uz info@kompozitmateriali.lv

   •           Piešķirt piekļuvi mājaslapas ierobežotajām zonām;

   •           Paturēt noteiktu informāciju rēķinu izsūtīšanai un saņemšanai.

 

Sīkdatņu politika

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, noteikta informācija var tikt saglabāta, izmantojot sīkdatnes, gadījumos, ja jūsu dators šo informāciju lejupielādē automātiski. Tomēr šie faili netiek izmantoti personas datu iegūšanai. Ja vēlaties izslēgt sīkdatņu atbalstu, jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas iestatījumus. Tas jebkurā gadījumā ietekmēs piekļuvi mūsu tīmekļvietnei.

 

Dati, kas savākti, pamatojoties uz likumīgām interesēm

Pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, šīs vietnes uzturēšanai mēs apkopojam šādus datus. Jūsu dati netiek izmantoti citiem mērķiem un netiek kopīgoti ar trešajām pusēm. Pēc jūsu pieprasījuma tas tiek noņemts.

Vietnē tiek izmantota minimāla Google Analytics versija - pakalpojums, kas pārraida vietnes trafika datus uz Google serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs un ļauj mums pamanīt tendences, lai uzlabotu lietotāju pieredzi mūsu vietnē. Šajā minimālajā būvējumā tiek apstrādāti personas dati, piemēram: Google Analytics iestatītais unikālais User ID, datums un laiks, skatāmās lapas nosaukums, skatāmās lapas URL, tās lapas URL, kas tika skatīta pirms pašreizējā lapa, ekrāna izšķirtspēja, laiks vietējā laika joslā, faili, uz kuriem tika noklikšķināti un lejupielādēti, saites noklikšķināja uz ārēju domēnu, ierīces tips un valsts, reģions un pilsēta.

Raksti vietnē var ietvert iegultu saturu (piemēram, videoklipus, diagrammas utt.). Iegultais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis otru vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par jums, izmantot sīkfailus, iegult papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iegulto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbību ar iegulto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

 

Saites uz citām vietnēm un no tām 

Ja izmantojat saiti no mūsu tīmekļvietnes uz kādu neatkarīgu un trešajai pusei piederošu vietni (vai otrādi), mēs nevaram nodrošināt visu jūsu sniegto personas datu aizsardzību. Trešo pušu vietnēm var būt savas privātuma un datu apkopošanas politikas, kuras atrodas ārpus mūsu kontroles. Jebkurus personas datus, kurus sniedzat trešo pušu vietnēm, regulēs šo pušu privātuma politika, ja tās tādu izmanto. SIA “Kompozītmateriāli” neuzņemas atbildību vai saistības par šo trešo pušu vietņu praktisko izmantošanu, rīcību vai politiku, un neuzņemas atbildību par šādu vietņu saturu vai privātuma praksi.

 

Jūsu tiesības 

Jums ir tiesības piekļūt mūsu pārvaldītajai personiskajai informācijai saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Lūdzu sazinieties ar mums, ja vēlaties saņemt šo informāciju. Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu jums ir tiesības pieprasīt nepareizu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu izlabošanu, personas datu iznīcināšanu vai aizturēšanu, kā arī iebilst pret jūsu personas datu apstrādi. Tomēr lūdzam ņemt vērā, ka gadījumā, ja jūs iebilstat pret savu personas datu apstrādi, mēs nevarēsim jums nodrošināt noteiktus pieejamos pakalpojumus.

 

Piekrišana šiem noteikumiem 

Lietojot mājaslapu, jūs piekrītat Privātuma politikai. Ja nepiekrītat Privātuma politikai, lūdzam mājaslapu nelietot. SIA “Kompozītmateriāli” patur tiesības mainīt Privātuma politiku jebkurā laikā. Ja turpināsiet lietot SIA “Kompozītmateriāli” tīmekļvietni pēc izmaiņu izdarīšanas mūsu Privātuma politikā, tas apliecinās jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

 

Mūsu klientu serviss atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem. e-pasts: info@chemify.com